top of page
papaklpojumi.png

PAKALPOJUMI

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes reklāmas tehnoloģijas pakalpojumus, lai sasniegtu augstākās kvalitātes prezentreklāmas materiālu kvalitāti.

Tkrekls_apdruka_edited.jpg

Piedāvājam t-kreklu un citu apģērbu apdruku pēc klienta vēlmēm un vajadzībām. Katram apģērbam izmaksas tiek aprēķinātas individuāli. Lai noskaidrotu sev interesējošo apģērba apdrukas izmaksas, sazinieties ar mums. Dažādas apdrukas tehnoloģijas - sietspiede, trasnfērdruka, termodruka, izšūšana.

Izšūšana ir augstas kvalitātes tehnoloģija, kas ļauj izšūt apģērbus, cepures, dvieļus un pledus. Augstas kvalitātes izšuvums ar uzņēmuma logotipu veido pievienoto vērtību jebkuram tekstilizstrādājumam. Īpaši iespaidīgam efektam var izšūt  arī 3D izšuvumu, tādā veidā izšuvums ir vairākus milimetrus biezs un veido telpiska objekta izskatu. Izšūšana iespējama uz visa veida audumiem, gan šujot pa tiešo uz auduma, gan veidojot uzšuves, kuras vēlāk tiek piešūtas pie vēlamā izstrādājuma.

20220908_092259.jpg
Elektronika_gravējums_edited.jpg

Lāzergravēšanas tehnika ļauj pārnest logo vai tekstu uz metāla, koka, orgstikla vai ādas izstrādājumiem. Gravējuma krāsa ir atkarīga no tā, no kāda materiāla ir pagatavots gravējamais priekšmets. Uz metāla gravējums lielākoties ir sudrabains, uz koka tumši brūns. Jāņēm vērā, ka uz koka gravējums mēdz būt nevienmērīgs, jo koks ir dabīgs materiāls un tā šķiedra ir dažāda.

Tampodrukas tehnika ir drukas tehnika, kurā tiek izmantoti gumijas tamponi, lai pārnestu logotipu / tekstu / zīmējumu uz priekšmetu.  Ar šo tehniku var panākt perfektu krāsas atbilstību un precīzu drukas rezultātu.

Melna_plastmasas_pildspalva_apdruka
20221228_145730_edited_edited.png

Sublimācijas drukas tehniku pārsvarā izmanto, ja nepieciešams apdrukāt nelielu skaitu priekšmetu. Šīs tehnikas priekšrocība ir spilgtas krāsas un neierobežots krāsu skaits. Viena no retajām tehnikām ar kuras palīdzību var nodrukāt pilnkrāsu bildes uz cietiem materiāliem.

Digitālās drukas veids, kurā tiek izmantota UV gaisma. Printeris drukā tinti uz virsmas un UV gaisma to nekavējoties žāvē, rezultātā iespējams apdrukāt gandrīz jebkuru materiālu un jūsu produkts gatavs lietošanai būs nekavējoties, negaidot laiku, kad nožūs tinte.

Plastmasas_ūdens_pudele_ar_apdruku_edite
Ūdens pudele ar apdruku_edited.jpg

Apvienojot UV tintes digitālās drukas tehnoloģiju ar rotācijas drukas iespējām, var drukāt pilnkrāsu attēlus ar spilgtām krāsām ap pudelēm un citiem cilindriskiem priekšmetiem.

Digitālais transfērs ir viena no populārākajām drukas metodēm pilnkrāsu logotipiem un dizainiem. Šajā drukas tehnikā tiek izmantotas tūkstošiem krāsu, kā rezultātā tiek iegūta fotogrāfijas kvalitātes dekorācija ko pārnest uz priekšmeta.

IMG_0409.jpg
Uzlīmes.jpg

Mūsu piedāvājumā ir dažādu veidu gan apdrukājamās, gan ploterējamās līmplēves, kas piemeklētas pēc uzlīmes vajadzības un funkcijas. Printētās uzlīmes iespējams izgatavot caurspīdīgas, krāsainas, kā arī baltas uzlīmes un tās izgriezt nepieciešamajā formā.

Piedāvājam izgatavot vienpusējās, divpusējās, dizaina papīra vai pat koka vizītkartes. Izgatavojam arī dažāda veida bukletus, katalogus, plakātus.

Buklets.jpg
Apdruka_papīra_maisiņi_edited.jpg

Personalizēts iepakojums lieliski kalpo kā mārketinga materiāls. Piedāvājam izstrādāt dizainu un apdrukāt jūsu uzņēmumam nepieciešamo iepakojumu. Papīra maisiņi - laminēti, krafta, kastītes, kā arī lenšu apdruka ar jūsu uzņēmuma logo.

Piedāvājam arī dažādu nestandarta projektu izstrādi un īstenošanu. Ja tev ir ideja un nezini kā to īstenot, sazinies ar mums.

20220817_142035.jpg
bottom of page